MEBI s.r.o.....voľba, ktorú nebudete ľutovať....
Prejsť na obsah
niečo o nás...
Naša spoločnosť pôsobní na trhu viac ako jedenásť rokov. Počas tohto obdobia sme našim zákazníkom pomáhali dosiahnuť vynikajúce výsledky v oblasti obchodu a služieb. Na jednej strane ponúkame kvalitné laserové prístroje značky Easy-Laser® a na strane druhej zabezpečujeme kvalitný servis a služby v oblasti ustavenia rotačných strojov (horizontálnych aj vertikálnych), ako aj remeňových prevodov. Easy-Laser® je popredný svetový výrobca a dodávateľ laserových meracích systémov pre všetky typy priemyslu. Ponúka extrémnu presnosť a precíznosť. Navyše od nás môžete vždy očakávať, že vám poskytneme úprimný názor na to, ktoré z našich produktov sú pre vašu prevádzku kľúčové a bez ktorých sa zaobídete. Čo naozaj treba zosúladiť a čo nie. Aby to, čo vám ponúkame, bolo riešenie dokonale prispôsobené vašim potrebám a vášmu rozpočtu.
Bez ohľadu na to, či ste servisný technik, nákupca, alebo finančný riaditeľ, zistíte, že Easy-Laser je skutočne jednoduchý. Alebo ako by sme to radi povedali – priamočiary vo všetkých smeroch.
Našim zákazníkom vieme poskytnúť aj služby v oblasti web designu, vytvárania jednoduchých webových stránok, ich údržbu, grafické úpravy a návrhy fotografií.  


....voľba, ktorú nebudete ľutovať....
www.mebi.sk
mebi@mebi.sk
+421 905 187 027
+421 45 532 26 51

Návrat na obsah