MEBI s.r.o.

Hľadať

Prejdi na obsah

Nerezové podložky

PREČO POUŽIŤ PRESNÉ PODLOŽKY ?

Bezpečná práca
Naše vyseknuté vymedzovacie podložky sú bezpečné. Znižujú nebezpečie poranenie behom inštalácie a vystrihávania. Všetky sú vyrobené so zaokrúhlenými rohmi a dokonale odjehlené z dôvodu maximálnej bezpečnosti.
Spoľahlivosť
Vymedzovacie podložky poskytujú zvýšenú spoľahlivosť strojov. Čím presnejšie su ustavené stroje, tým dlhší je možná ich provádzka bez odstávky alebo poruchy.
Zvýšená presnosť
Dokonca malý zlomok nepresnosti môže zpôsobiť vibrácie, ktoré môžu viesť k odstávkam a drahým strojovým prestojom. Takto sú stotiny milimetrov rozhodujúce pri zabezpečovaní podložení pätiek stroja behom rotačnej činnosti. Vymedzovacie podložky ponúkajú okamžité, presné vymedzenie a tak znižujú pravdepodobnosť porúch.
Šetřenie nákladov a času
Vymedzovacie podložky sú cenovo efektivnejšie ako ručne vystrihované podložky. Zkracuje sa tým čas na vyhľadávanie materiálov pre podložku požadovanej hrúbky, jeho označenie odrezanie zo skladovanej tabule, odjehlenie a vyrovnanie.
Jednoduchšie a rýchlejšie je vybrat si podložku z kufru a je to!!!.
Lahšia orientácia v sklade
Je jednoduchšie a vyžaduje menej času použiť predom vyseknuté vymedzovacie podložky, ktoré sú usporiadané v prehľadných kufroch, kde sú podložky rôznych hrúbiek oddelené viditeľnými značkovačmi, ako prehľadávať skladovú zásobu tabulí materiálu.


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu